بخش آموزش و یادگیری

راهنمای آقای پرداخت


ثبت نام در سایت

بر روی دکمه " ایجاد حساب " در صفحه اصلی، کلیک کنید. پس از وارد کردن ایمیل و نام و نام خانوادگی خود برروی دکمه " ثبت نام " کلیک کرده تا ایمیل تایید برایتان ارسال شود.

سطح کاربر
کاربر جدید

کاربری که در سایت ثبت نام میکند و هنوز مراحل احراز هویت را انجام نداده است و صرفا در آقای پرداخت عضو است.

کاربر عادی

کاربری که در سایت ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را به صورت کامل انجام داده و مدارک ارسال شده توسط پشتیبانی آقای پرداخت تایید میشود کاربر عادی نامیده میشود.

کاربر ویژه

کاربری که در سایت ثبت نام میکند و مراحل احراز هویت را به صورت کامل انجام داده و مدارک ارسال شده توسط پشتیبانی آقای پرداخت تایید شده و بعد از آن درخواست درگاه داده و یک درگاه پرداخت نزد آقای پرداخت دارد کاربر ویژه نامیده می‌شود.

کاربر طلایی

کاربری که پس از رسیدن به سطح ویژه یک نسخه از قرارداد را همراه با کپی کارت ملی و شناسنامه خود به آدرس پستی شرکت ارسال می‌نماید که بعد از آن کارمزد تمامی درگاه های مستقیم کاربر به نیم درصد تا سقف ۳۰۰۰ تومان تغییر و همچنین کارمزد تمامی درگاه های غیرمستقیم کاربر به صفر تغییر میکند و نکته مهم این که تسویه حساب های کاربر از 1 دقیقه تا 3 ساعت انجام می‌شود.
نکته مهم : ارتقاء به سطح طلایی برای تمامی کاربران رایگان است و هیچگونه هزینه ای به همراه ندارد.


تایید و ارسال مدارک

پس از تایید ایمیل و وارد شدن به حساب خود اطلاعات فردی خود را کامل نموده و با ارسال مدارک و تایید شماره همراه خود ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

پس از تایید شدن مدارک شما از سمت پشتیبانی میتوانید کد لوگو تاییدیه حساب کاربری خود را از پنل سمت راست بخش لوگو تاییدیه حساب کاربری دریافت کرده و در قسمتی از سایت خود قرار دهید تا خریدار از صحت کسب و کار شما اطمینان پیدا کند.


درخواست درگاه

حالا وقت آن رسیده که درگاه خود را ثبت کنید ، از منو سمت راست پنل کاربری برروی منو "درگاه های پرداخت" کلیک کرده و با انتخاب گزینه "ایجاد درگاه جدید" درگاه خود را ثبت کنید و از امکانات ما بهره مند شوید.

شما در زمان ایجاد درگاه میتوانید نوع کارمزد دریافتی و بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید.


تسویه حساب

از منو سمت راست در بخش امور مالی برروی گزینه حساب های بانکی کلیک کنید و یک حساب بانکی به نام خود در سیستم ثبت کنید و بعد در بخش درخواست تسویه حساب مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و حساب بانکی خود را انتخاب کنید و درخواست تسویه حساب دهید،در صورتی که مایل به وارد شدن در پنل نیستید و تمایل به تسویه حساب اتوماتیک دارید میتوانید با وارد شدن به بخش تسویه حساب اتوماتیک این امکان را فعال کنید تا درخواست ها به صورت اتوماتیک برای شما ثبت شود و توسط همکاران بخش مالی در کمترین زمان به حساب شما واریز شود.


امکانات مالی

در قسمت امورمالی میتوانید از امکانات مالی که وجود دارد بهره مند شوید .امکان گزارش گیری از تراکنش ها در بازه زمانی معین و امکان گزارش گیری از تراکنش هر درگاه در بازه زمانی معین که به صورت فایل اکسل در اختیار شما قرار خواهد گرفت میتوانید توضیحات کامل از هر تراکنش را نیز مشاهده کنید.

امکان مشاهده موجودی از وب سرویس یکی از محبوب ترین سرویس هاست که شما کاربر گرامی میتوانید از لینک مورد نظر استفاده کنید و موجودی کلی درگاه خود را به صورت کاملا لحظه ای در پنل سایت خود مشاهده کنید.


امکانات پرداختی

پس از تایید شدن درگاه شما میتوانید با نصب و راه اندازی پلاگین ها و ماژول های آقای پرداخت برروی سیستم محتوا سایت خود از خدمات API اقای پرداخت بهره مند شوید.

اما درصورتی که قصد دارید محصولی را در فضای مجازی به فروش برسانید و یا لینک و دکمه پرداختی را ایجاد کنید میتوانید از خدمات لینک پرداخت و دکمه پرداخت استفاده کنید و به کسب و کار خود رونق دهید.

امکان دیگری نیز در اقای پرداخت وجود دارد که یک صفحه پرداخت شخصی با نام خود و لوگو مخصوص خود میتوانید داشته باشید که مشتری با وارد کردن مبلغ مورد نظر برای شما پول واریز کند.

جهت مشاهده کامل امکانات در سایت ثبت نام کنید و از این امکانات بهره مند شوید.


لطفا قبل از تماس با ارسال تیکت ابتدا مشکل خود را مطرح کنید