ثبت نام و احراز هویت

معرفی سطوح کاربری

کاربر جدید : کاربری که در سایت ثبت نام میکند و هنوز مراحل احراز هویت را انجام نداده است و صرفا در آقای پرداخت عضو است.
پلن پایه : همزمان با ثبت نام شما در آقای پرداخت و پس از طی کردن مراحل احراز هویت و ارسال مدارک و درخواست درگاه ، پلن شما در آقای پرداخت ، از نوع پلن پایه میباشد.
اما صبر کنید . . .
شما میتوانید در پلن پایه که کارمزد آن ۱ درصد با سقف ۲,۰۰۰ تومان است با قراردادن نماد اعتماد آقای پرداخت در سایت خود ، کارمزد خود را به ۰.۵ درصد با سقف ۲,۰۰۰ تومان کاهش دهید. با انجام این امر نه تنها کارمزد خود را کاهش داده اید بلکه میتوانید از طریق نماد اعتمادی که در سایت خود قرارداده اید ، کسب درآمد کنید.
کسب درآمد با قراردادن نماد اعتماد آقای پرداخت !!
در صفحه ی نماد اعتماد آقای پرداخت ، با کلیک برروی لوگوی آقای پرداخت ، هرشخصی که در آقای پرداخت ثبت نام کند زیر مجموعه شما به حساب می آید و شما نیز از هر تراکنش آن کاربر  ، ۲۰ درصد از کارمزد دریافتی آقای پرداخت را دریافت کرده و با زیرمجموعه های خود کسب درآمد کنید.

 

پلن توافقی : پس از یک هفته فعالیت شما در آقای پرداخت و داشتن تعداد تراکنش های روزانه بیش از 100 عدد میتوانید از طریق بخش پشتیبانی حساب کاربری خود در آقای پرداخت با ارسال تیکت ، خواستار ارتقا حساب خود به پلن توافقی شوید تا همکاران ما برای ارتقا سطح کاربری شما ، در کوتاه‌ ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اما صبر کنید . . .
اگر در محاسبه ی کارمزد درگاه خود دچار مشکل شده اید در صفحه ی تعرفه ها ، قسمت “محاسبه گر کارمزد” ، مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده و کارمزد آن را مشاهده کنید.