تسویه حساب سریع

هرزمان که بخواهید میتوانید درخواست تسویه حساب برای موجودی بازاریابی خود ارسال کنید،این نکته را در نظر داشته باشید که موجودی بازاریابی شما باید از ۱۰,۰۰۰ تومان بیشتر باشد تا بتوانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

بازاریابی بدون محدودیت

در سیستم بازاریابی ما ، شما می‌توانید با عضویت در آقای پرداخت و معرفی آن به دیگران ، کسب درآمد کنید و نه تنها هیچ محدودیتی برای تعداد دعوت های شما وجود ندارد بلکه مشارکت شما در این سیستم همیشگی بوده و پورسانت دریافت میکنید.

گزارش منظم و دقیق

بعد از عضویت شما در آقای پرداخت علاوه بر دریافت امکانات مالی و پرداختی ، امکان دیگری جهت مشاهده میزان درآمدتان در سیستم بازاریابی و همچنین تعداد زیر مجموعه های شما در بخشی از پنل کاربری ، به صورت کامل نمایش داده میشود.

نحوه‌ی شروع به فعالیت چگونه است ؟

پس از ثبت نام شما در آقای پرداخت ، میتوانید با اشتراک گذاری لینک دعوت خود و یا ارسال ایمیل دعوت به دوستانتان ، پس از ثبت نام آنها در آقای پرداخت ، به ازای هر تراکنش ۲۰ درصد از کارمزد دریافتی آقای پرداخت را دریافت کنید و با زیرمجموعه های خود برای همیشه درآمدزایی کنید.

شروع بازاریابی

چه تراکنش هایی برای شما درآمدزایی میکند ؟

هر تراکنشی که از طریق وب سرویس و یا امکانات صفحه پرداخت شخصی ، لینک پرداخت ، دکمه پرداخت و .... توسط زیر مجموعه های شما انجام میشود ، میتواند تا میزان ۲۰ درصد برای شما درآمدزایی کند.

دریافت لینک بازاریابی

چگونه میتوانید درآمد خود را بیشتر کنید ؟

شما میتوانید دوستانی را معرفی کنید که دارای وب سایت هایی با تراکنش بالا هستند و هرچه تعداد زیرمجموعه های شما بیشتر باشد درآمد بیشتری کسب میکنید. همچنین میتوانید از طریق قراردادن بنرهای بازاریابی در سایت خود ، زیر مجموعه های متعددی را کسب کنید.

بنرهای بازاریابی

چرا امکان بازاریابی و کسب درآمد آقای پرداخت ؟

دوستاتو دعوت کن

شما میتوانید از طریق بخش دعوت از دوستان ، به دوستان خود ایمیل دعوت جهت استفاده از خدمات آقای پرداخت ارسال کرده و کسب درآمد کنید.

بازاریابی بدون محدودیت

برای درآمدزایی از آقای پرداخت فقط کافیست در سایت عضو شوید و لینک و بنر بازاریابی خود را اشتراک گذاری کنید و با آن به درآمد ایده‌آل خود برسید.

پورسانت بگیر

شما با آوردن هر زیر مجموعه در هر یک از تراکنش های آن ها با آقای پرداخت شریک میشوید. پس هرچه زیر مجموعه بیشتر ، پورسانت بیشتر.