! راه‌اندازی دکمه پرداخت فقط با چند کلیک


در کوتاه ترین زمان ، دکمه پرداخت خود را ایجاد کنید ...


امکانات دکمه پرداخت

امکانات کلی که دکمه پرداخت در اختیار شما قرار میدهد!

service
گزارش گیری برای هر دکمه

شما میتوانید برای هر دکمه به صورت جداگانه یا به صورت کلی گزارشی کامل و بدون نقص دریافت کرده و روز به روز بازده فروش خود را بالاتر ببرید.همچنین میتوانید با بررسی روزانه یا ماهانه،میزان تراکنش های خود را چک کرده و از آن مطلع شوید.

service
دریافت اطلاعات از مشتری

قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی،شماره تماس،ایمیل و . . . را به صورت اختیاری یا اجباری دریافت کنید تا درصورت نیاز به پیگیری خرید آن مشتری و یا موارد دیگر به آسانی بتوانید با خریدار خود ارتباط برقرار کنید.

service
اعمال کد تخفیف

شما میتوانید برای مناسبت ها و ایام مختلف کد تخفیف ایجاد کنید و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید همچنین میتوانید در هنگام ایجاد دکمه پرداخت ، امکان کد تخفیف را فعال کرده تا مشتریان شما با استفاده از کد تخفیف محصول را خریداری کنند.

service
عدم نیاز به دانش فنی

با ساخت دکمه پرداخت دیگر حتما برای گرفتن اطلاعات بیشتر از مشتری نیاز به داشتن فروشگاه یا دانش فنی کد نویسی جهت ایجاد یک فرم پرداخت نیست و شما تنها با ساختن یک دکمه پرداخت در آقای پرداخت میتوانید از آن بهره مند شوید.

service
اعمال مبلغ متغییر

این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا هر دکمه پرداختی که میسازید دارای مبالغ متغییری باشد که میتواند در هر دکمه تغییر کند و شما را از دردسر ساخت دکمه های فراوان نجات میدهد.یعنی میتوانید حتی با ساخت یک دکمه پرداخت،نیازهای خود را رفع کنید.

service
تعیین لینک برگشت

قبل ساخت کامل دکمه پرداخت یا حتی بعد از ساخت آن شما میتوانید علاوه بر انتخاب پارامترهایی که به دلخواه از آن در دکمه پرداخت استفاده میکنید ، لینک های برگشت مشتری در صورت داشتن تراکنش های موفق یا ناموفق را تعیین کنید.

قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعات دریافت کنید

درهنگام ساخت دکمه پرداخت میتوانید انتخاب کنید که چه اطلاعاتی از مشتری خود دریافت کنید و آن را به صورت اختیاری/اجباری فعال کنید.

! دکمه پرداخت خودتو بساز

با ساخت دکمه پرداخت، بدون نیاز به دانش فنی و یا استفاده از CMS خاصی برای سایت خود فرم پرداخت با پارامترهای موردنظر ، ایجاد کرده و به راحتی از طریق درج دکمه پرداخت در سایت خود از آن بهره ببرید.

ساخت دکمه پرداخت