راه‌اندازی دکمه پرداخت فقط با چند کلیک

در کوتاه ترین زمان ، دکمه پرداخت خود را ایجاد کنید...

ایجاد دکمه پرداخت

امکانات کلی دکمه پرداخت

گزارش گیری برای هر دکمه

شما میتوانید برای هر دکمه به صورت جداگانه یا به صورت کلی گزارشی کامل و بدون نقص دریافت کرده و روز به روز بازده فروش خود را بالاتر ببرید.

دریافت اطلاعات از مشتری

شما میتوانید قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی،شماره تماس،ایمیل و . . . را به صورت اختیاری یا اجباری دریافت کنید.

عدم نیاز به دانش فنی

با ساخت دکمه پرداخت ، دیگر برای گرفتن اطلاعات بیشتر از مشتری ، نیاز به داشتن فروشگاه یا دانش فنی کد نویسی جهت ایجاد یک فرم پرداخت نیست.

اعمال کد تخفیف

شما میتوانید برای مناسبت ها و ایام مختلف برای هر دکمه یا لینک پرداخت خود ، کد تخفیف فعال کنید تا مشتریان با استفاده از کد تخفیف محصول را خریداری کنند.

اعمال مبلغ متغیر

این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا هر دکمه پرداختی که میسازید دارای مبالغ متغیری باشد و شما را از دردسر ساخت دکمه های فراوان نجات دهد.

تعیین لینک برگشت

قبل یا بعد از ساخت دکمه پرداخت شما میتوانید علاوه بر انتخاب پارامترهای دلخواه ، لینک های برگشت مشتری در صورت داشتن تراکنش های موفق یا ناموفق را تعیین کنید.

قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعات دریافت کنید

درهنگام ساخت دکمه پرداخت میتوانید انتخاب کنید که چه اطلاعاتی از مشتری خود دریافت کنید و آن را به صورت اختیاری/اجباری فعال کنید.

دکمه پرداخت خودتو بساز

با ساخت دکمه پرداخت، بدون نیاز به دانش فنی و یا استفاده از CMS خاصی برای سایت خود فرم پرداخت با پارامترهای موردنظر ، ایجاد کرده و به راحتی از طریق درج دکمه پرداخت در سایت خود از آن بهره ببرید.

ساخت دکمه پرداخت
ساخت دکمه پرداخت