تعرفه های آقای پرداخت

تجربه کارمزد پایین در درگاه پرداخت

سطح اول

تجربه ای جدید برای رشد کسب و کار شما

پلن پایه

ثبت نام
  • کارمزد ۱ درصد با سقف ۵,۰۰۰ تومان
  • تسویه حساب شاپرکی
  • درگاه اختصاصی
    درگاه پرداخت با نام و لوگو کسب و کار شما

سطح دوم

کارمزدتو با آقای پرداخت توافق کن!

پلن توافقی

ثبت نام
  • کارمزد و سقف کارمزد توافقی
  • تسویه حساب شاپرکی
  • درگاه اختصاصی
    درگاه پرداخت با نام و لوگو و آدرس کسب و کار شما

محاسبه گر کارمزد

توسط محاسبه گر زیر میتوانید کارمزد دریافتی آقای پرداخت در پلن پایه را از هر تراکنش با مبلغ مورد نظر خود ، مشاهده کنید :

کارمزد پرداختی 0 تومان
هم اکنون به صورت رایگان سطح خود را بالا ببرید :

اگر کسب و کار بزرگی رو با تعداد تراکنش روزانه بالای ۱۰۰ عدد اداره میکنید میتوانید از بخش داشبورد در پنل کاربری ، برروی درخواست ارتقاء به پلن توافقی کلیک کنید تا درخواست شما ارسال شده و همکاران ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل فرمایند.

اما صبر کنید ...

شما میتوانید در همان پلن پایه که کارمزدش ۱ درصد با سقف ۵,۰۰۰ تومان است با قراردادن نماد اعتماد آقای پرداخت در سایت خود ، کارمزد خود را به ۰.۵ درصد با سقف ۵,۰۰۰ تومان کاهش دهید. با انجام این امر نه تنها کارمزد خود را کاهش داده اید بلکه میتوانید از طریق نماد اعتمادی که در سایت خود قرارداده اید ، کسب درآمد کنید.

قوانین تسویه با پذیرندگان در آقای پرداخت :

سیستم تسویه آقای پرداخت همواره منطبق بر آخرین تغییرات سیستم شاپرک و قوانین بانک مرکزی می باشد و تمامی تسویه حساب های شما پذیرندگان عزیز ، به صورت منظم و روزانه انجام خواهد شد.این نکته را به یاد داشته باشید که سعی ما بر این است که تسویه حساب های شما عزیزان همواره در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

امکان تسویه اتوماتیک رایگان :

آقای پرداخت با ارائه تسویه اتوماتیک این امکان را به پذیرندگان می‌دهد که بدون مراجعه به پنل کاربری بتوانند موجودی خود را تسویه کنند.

سوئیچر هوشمند درگاه ها :

آقای پرداخت با استفاده از شاخص های مختلف همواره بهترین درگاه پرداخت را برای کاربران انتخاب می‌کند. این سرویس باعث می‌شود که هیچ‌گاه تراکنش پذیرندگان ما با مشکل مواجه نشود و همواره در هر لحظه بهترین درگاه برای انجام یک تراکنش موفق انتخاب شود. این سرویس به طور پیشفرض بر روی درگاه پرداخت پذیرندگان فعال می‌باشد.