تعرفه‌های آقای پرداخت

تجربه‌ی کارمزدی پایین تر در درگاه پرداخت اینترنتی

محاسبه‌گر کارمزد

توسط محاسبه‌گر زیر میتوانید کارمزد دریافتی آقای پرداخت را از هر تراکنش با مبلغ مورد نظر خود ، مشاهده کنید :


تومان

کارمزد پرداختی

0 تومان

سطح اول

پلن پایه

۱ درصد

/سقف ۲,۰۰۰ تومان

  • تسویه حساب شاپرکی
  • درگاه پرداخت اختصاصی
  • به همراه نام و لوگو و آدرس سایت شما
ثبت نام

سطح دوم

پلن توافقی

کارمزد و سقف کارمزد توافقی

  • تسویه حساب شاپرکی
  • درگاه پرداخت اختصاصی
  • به همراه نام و لوگو و آدرس سایت شما
تماس با ما
shape

هم اکنون به صورت رایگان سطح خود را بالا ببرید !

اگر کسب و کار بزرگی رو با تعداد تراکنش روزانه بالای ۸۰ عدد اداره میکنید میتوانید از طریق بخش پشتیبانی حساب کاربری خود در آقای پرداخت با ارسال تیکت ، خواستار ارتقاء حساب خود به پلن توافقی شوید تا همکاران ما برای ارتقاء سطح کاربری شما ، در کوتاه‌ ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و موارد لازم را برای ارتقاء شما به سطح توافقی انجام دهند.

اما صبر کنید ...

شما میتوانید در همان پلن پایه که کارمزدش ۱ درصد با سقف ۲,۰۰۰ تومان است با قراردادن نماد اعتماد آقای پرداخت در سایت خود ، کارمزد خود را به ۰.۵ درصد با سقف ۲,۰۰۰ تومان کاهش دهید. با انجام این امر نه تنها کارمزد خود را کاهش داده اید بلکه از طریق نماد اعتمادی که در سایت خود قرارداده‌اید ، از آقای پرداخت پورسانت دریافت کرده و کسب درآمد کنید.

واریز مبالغ تسویه حساب و امکانات آن در آقای پرداخت

سیستم تسویه آقای پرداخت همواره منطبق بر آخرین تغییرات سیستم شاپرک و قوانین بانک مرکزی می باشد و تمامی تسویه حساب های شما پذیرندگان عزیز ، به صورت منظم و روزانه و حداکثر تا ۱۲ ساعت در روزهای غیر تعطیل انجام خواهد شد.همچنین آقای پرداخت با ارائه تسویه اتوماتیک این امکان را به پذیرندگان می‌دهد که بدون مراجعه به پنل کاربری بتوانند موجودی خود را تسویه کنند.

با کارمزد رایگان شروع کنید ...!

شما میتوانید در زمان ایجاد درگاه، نوع کارمزد دریافتی خود را از قسمت تنظیمات کارمزد انتخاب کنید. در صورتیکه تنظیمات کارمزد را بر روی ” کسر کارمزد از مشتری ” قرار دهید، کارمزد تراکنش ها توسط مشتریان شما پرداخت میشوند اما در صورتیکه تنظیمات کارمزد بر روی ” کسر کارمزد از شما ” باشد، کارمزد تراکنش ها از شما کسر میشوند.

برای مشاوره و راهنمایی با همکاران ما در ارتباط باشید...

تماس با ما