با ایجاد لینک اختصاصی برای هر محصول کالای خود را بفروشید


برای هر یک از محصولات خود یک لینک ایجاد کنید و آن را برای مشتریان خود به اشتراک بگذارید...


اول اسکن کن ، بعد پرداخت

لینک محصول یا QR کد محصول خود را برای مشتریان خود ارسال کنید تا آنها به راحتی با کلیک برروی لینک و یا اسکن QR کد ، پرداخت خود را انجام دهند و محصول خود را دریافت کنند.

ساخت محصول

قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعات دریافت کنید

درهنگام ساخت محصول میتوانید انتخاب کنید که چه اطلاعاتی از مشتری خود دریافت کنید و آن را به صورت اختیاری/اجباری فعال کنید.

امکانات محصول

امکانات کلی که محصول در اختیار شما قرار میدهد!

service
اعمال کد تخفیف

شما میتوانید برای مناسبت ها و ایام مختلف کد تخفیف ایجاد کنید و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید همچنین میتوانید در هنگام ایجاد محصول ، امکان کد تخفیف را فعال کرده تا مشتریان شما بتوانند با استفاده از کد تخفیف محصول شما را خریداری کنند.

service
اشتراک در شبکه های مجازی

محصول خود را در شبکه های اجتماعی برای دوستان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و تجربه یک خرید آسان و راحت را برای مشتریان خود ایجاد کنید و دردسر های دیگر را حذف کنید.

service
قراردادن تصویر محصول

در کنار عنوان و توضیحات برای محصول خود میتوانید تصویر نیز آپلود کنید تا خریدار قبل از خرید ، تصویر محصول را به صورت کامل مشاهده کند و سپس به صفحه پرداخت منتقل شده و پرداخت خود را با آسودگی خاطر انجام دهد.

service
دریافت اطلاعات از مشتری

قبل از پرداخت ، از مشتری خود اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی،شماره تماس،ایمیل و . . . را به صورت اختیاری یا اجباری دریافت کنید تا درصورت نیاز به پیگیری خرید آن مشتری و یا موارد دیگر به آسانی بتوانید با خریدار خود ارتباط برقرار کنید.

service
عنوان و توضیحات

یکی دیگر از امکاناتی که میتوانید در هنگام ایجاد محصول از آن استفاده کنید امکان قراردادن عنوان و توضیحات است. با این امکانات میتوانید در توضیحات محصول ، مشتری خود را راهنمایی کنید و یا ویژگی های محصول خود را برای مشتری شرح دهید.

service
ارسال پیامک

از قسمت تنظیمات اطلاع رسانی ، امکان ارسال پیامک پرداخت برای مشتری را فعال کنید تا پس از پرداخت و خریداری محصول ، پیامکی حاوی مبلغ پرداخت شده و کدپیگیری تراکنش برای خریدار ارسال شود تا درصورت بروز مشکل بتواند تراکنش خود را پیگیری کند.